Viš

21. julij, 2018do22. julij, 2018

Viš je z 2666 m drugi najvišji vrh Zahodnih Julijcev. Turo bomo opravili v dveh dneh, prenočevali pa bomo v koči Corsi na južnem pobočju gore. Zaradi zagotavljanja prenočišča so prijave obvezne do 7. julija. Tura je primerna za izkušene planince, obvezna je uporaba opreme za visokogorje in  samovarovanje.

Dolomiti 2018

16. julij, 2018do18. julij, 2018

Vsa prosta mesta so oddana.

Bohinjske planine

7. julij, 2018

V začetku julija se Bohinjske planine pokažejo v vsej svoji razkošni cvetani, zato je tura po teh planinah vedno lepo doživetje. Natančna pot še ni določena, zagotovo pa bo izbrana lahka pot, primerna tudi za manj izkušene planince. Vabljeni

Kepa

30. junij, 2018

Če si ne boste mogli vzeti dveh dni za Prehodavce, pa vas vabimo v Karavanke, na Kepo  v soboto, 30.6. Tudi ta tura je primerna za dobro pripravljene planince. Vabljeni.

Prehodavci

29. junij, 2018do30. junij, 2018

Zadnji petek in soboto v juniju vas vabimo na dvodnevni meddruštveni izlet na Prehodavce. Gostili nas bodo člani PD Radeče. Dodatne informacije glede odhoda bodo na voljo kasneje na naših tel. kontaktih.

Storžič

23. junij, 2018

Storžič smo načrtovali 2. junija, a ker je bilo na severni strani v grapah še dosti snega, bomo vzpon na ta vrh poskušali opraviti 23.6. Pot je zahtevna in primerna za izkušene planince. Vabljeni!

Dan slovenskih planinskih doživetij – Rogla

16. junij, 2018

Vabimo vas na Roglo, na slovenski planinski praznik. Razpored in aktivnosti preverite na spletni strani PZS.

Gremo v hribe za Botrstvo

5. junij, 2018
18:00

V torek ob 18. uri vas vabimo na Kum, kjer nas bo zabaval Andrej Težak Tešky v sklopu humanitarne akcije Standupkomik na Zlatorogivi poti – Gremo v hribe za botrstvo. Vabljeni

5. junij, 2018
18:00

Vabimo vas na Kum,  5. junij 2018 ob 18. uri na humanitarno prireditev “Standupmaratonec na Zlatorogovi poti

Gremo v hribe za Botrstvo”. Projekt vodi Andrej Težak – Tešky,

Storžič

2. junij, 2018

Storžič je s svojimi 2132 m najvišji vrh zahodnega dela Kamniško Savinjskih Alp. Nanj vodijo številne poti, od lahkih do zelo zahtevnih, za vzpon pa potrebujemo najmanj 3 do 4 ure hoda, zato je tura primerna le za dobro pripravljene planince.