Prejšnji vpis:

Prehodavci

28. junij, 2019do29. junij, 2019

Vabimo na tradicionalno planinsko turo MDO Zasavje na Prehodavce,

ki bo v petek, 28. junija in soboto 29. junija 2019.

Odhodi v petek:

5.00 uri Brežice (avtobusna postaja)                 6.10 uri iz Šmarjete (za Rimske Toplice in Laško)

5.15 uri Krško (avtobusna postaja)                    6.20 uri Dol pri Hrastniku

5.20 uri Brestanica (gostilna Pečnik)                 6.30 Hrastnik (Železniška postaja)

5.35 uri Sevnica (Boštanj, Mercator)                 6.40 Trbovlje (Železniška postaja)

5.50 uri Radeče (Železniška postaja)                 6.50 Zagorje (Železniška postaja)

7.10 Litija

Na Prehodavce se bomo povzpeli iz Bohinja, čez Planino Jezero, 5 ur hoda. Iz Stare fužine do parkinga  Planine Blato s taksiji, oz. lastnim prevozom. Hodimo na lastno odgovornost. Izlet vodi PD Radeče, ki tudi donira prenočevanje udeležencem pohoda v Zasavski koči na Prehodavcih.

Prijavite se pri društvu, katerega član ste, društvo pa pošlje zbir na  naslov sustersic.joze@gmail.com, do 15. 6. 2019.

Cena prevoza je odvisna od števila prijavljenih in z avtobusom bo organiziran prevoz ob 40 prijavljenih planincih. Ob manjšem številu prijav, vsako društvo organizira lasten prevoz in je zbor pohodnikov v Stari fužini, Trgovina Merkator, Stara fužina 53B, 4265 Bohinjsko jezero do 9. ure.  Možnost večerje v koči, obvezna prijava.