Prejšnji vpis:   Naslednji vpis:

ZPP – 4. etapa

19. oktober, 2019

PD Lisca Sevnica, Meddruštveni odbor planinskih društev Zasavja in PD Kum vabimo na skupni pohod po ZASAVSKI PLANINSKI POTI, ki bo v soboto 19. oktobra 2019.

Zborno mesto ob 9.0 uri na jasi: pri PIPANU ob cesti Sevnica – Planina pri Sevnici, kjer Zasavska planinska pot preči cesto, ali ob 8.30 uri na avtobusni postaji v Sevnici (obvezne prijave). Pozdravili in vodili nas bodo vodniki iz domačega planinskega društva, Planinskega društva Lisca – Sevnica.  Pot je dolga okoli 4 ure in nas bo vodila od Pipana do Zavetišča Ivce, Ješivca in Lisce.  Z Lisce v dolino peš ali z organiziranem prevozom (obvezne prijave). Cena prevoza 10 evrov. Na poti nas bosta pozdravila Darinka in Janko na Ivcah, na Lisci pa odsek za varstvo narave. Dnevnike za prehojeno pot boste lahko kupili na začetku pohoda. Hrana iz nahrbtnika.  Hodimo na lastno odgovornost. Pridite in se pustite presenetiti! Željene prijave: Darinka Avguštin 041 481 697, Sonja Kostevc 041 442 423 ali Jože Prah, 041 657 560, mdo.zasavje@pzs.si .