Veliki vrh v Košuti, 7.8 (4)~1

Veliki vrh v Košuti, 7.8.2021

Vreme je kazalo dobro, a Veliki vrh v Košuti se ni in ni mogel izviti iz oblaka. Je bilo pa zato toliko bolj veselo na Kofcah.

Piknik na Pleskem, 3.8 (22)~1

Balinarski piknik na Pleskem, 3.8.2021

Po enoletnem premoru smo se planinci spet dobili na pikniku na Pleskem in se ponovno pomerili v balinanju. Tokrat je bila zmagovalna ekipa Vera, Ivo, Franc in Franci. Po športnem delu smo nadaljevali s kratkim uradnim delom, v katerem smo poročali o delu društva, slavnostno pa smo zaključili s podelitvijo priznanj zaslužnim planincem. Tokrat sta Marijana Holešek in Alojz Hriberšek za 30 letno vodniško delo prejela častni vodniški naziv “zaslužni vodnik”, Franc Baš pohvalo društva, Ivo Muhič bronasti častni znak PZS in Marjan Frol srebrni častni znak PZS. Naši Olgi pa smo čestitali ob njenem osebnem prazniku. Druženje smo zaključili za mizo in s skupinsko fotografijo.

Poletje pod zvezdami, Eva Boto, 31.7 (3)~1

Poletje pod zvezdami drugič

Zadnji dan v juliju smo na Kumu spet doživeli poseben večer. Nastop Eve Boto je privabil številne obiskovalce, ki so uživali v njenem prepevanju.