DSC01917~1

NV izlet na Lovrenc

V soboto, 6. 5. je v organizaciji odbora za VGN pri MDO Zasavje na Lovrencu potekalo srečanje varuhov gorske narave in gorskih stražarjev, priključili pa so se tudi ostali ljubitelji narave in gorskega cvetja, največ iz našega društva. Mnogo zanimivosti s tega področja sta predstavila biolog Dušan Klenovšek in gozdar, preds, MDO Jože Prah. Izlet je bil posvečen Vlasti M. Crnkovič, nedavno preminuli načelnici tega odseka pri MDO in pri našemu društvu. Majda pa je poskrbela za spomine.